www.ceskevtipy.cz - Českých vtipů není nikdy dost. A naše stránky jsou českým humorem prosycené. Ať české ftipy a anekdoty vykouzlí na Vaší tváři úsměv. Přejeme dobrou zábavu.

České vtipy
1-10 | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

České vtipy 9

Míchaná vajíčka, do práce v kuchyni se také konečně jednou zapojil manžel. Paní Vonásková jde ještě před jídlem do lednice pro kečup a zjistí, že zmizela dvě vajíčka, která dala stranou, protože se jí moc nezdála.
„Ty jsi vzal ta plesnivá vajíčka, viď?!” rozkřikne se na svátečního kuchaře.
„To nebylo plesnivý - jenom podělaný!”
Manželka peče štrůdl a před tím, než ho vloží na pekáč do trouby, odřízne oba konce. Manžel se na to dívá a ptá se, proč je odřezává.
„Takhle jsem se to naučila od maminky,” odpoví mu žena.
Za měsíc jedou navštívit manželčiny rodiče, a tam manžel vidí, jak tchyně odřezává konce štrůdlu. Zeptá se tedy proč. Tchyně mu odpoví: „Protože mám malej plech!”
Vrátí se pan Kalianko z hospody ještě s dalším hostem a představuje ho manželce: „Tak tohle je soudruh Horák a ten ti jako můj mluvčí zodpoví všechny dotazy!”
Přijde chlap domů a najde ženu v posteli s milencem. Chvíli se na ně dívá a pak povídá: „Předevčírem ses ujala nemocného koťátka, včeras přivedla domů zatoulané štěně. A tohle je kdo?!”
Přijde Chod v typickém národním kroji na úřad práce a potvrzuje přítomné pracovnici: „Ano, je to náš sváteční kroj. Ale sehnat dnes práci je taky tak trochu svátek, ne?!”
Eman utrpěl na stavbě těžkou nehodu, při které přišel o obě uši. Když se má vrátit z nemocnice, mistr všechny svolá a upozorňuje zejména Karla, bývalého policajta, ale i ostatní, aby byli na Emana hodní, že to těžce nese, tak aby mu to nepřipomínali.
Marod je první den zase v práci, dělají s Karlem a ten neví, na co by zavedl řeč, aby kolegovi zvednul náladu. Nakonec povídá: „Koukám, že se ti zlepšil zrak, co?”
„Jo? Proč myslíš?”
„No, že už nenosíš brýle!”
Vypráví přední hokejista dobře šlapajícího mužstva: „Minule jsme před brankou soupeře udělali takový závar, že se muselo utkání na několik minut přerušit, protože tam roztál led a brankář se začal topit!”
V restauraci: „Máte nějaké minutky?”
„Bohužel, to musíte do elektra.”
Jenda vytáčí čísla v telefonu a ptá se: „Je tam Ježíšek?”
„Ne.”
„Tak proč zvedáte sluchátko?”
„Slyšela jsem, že jsi neuměl o druhé světové válce,” oznamuje Lukášovi babička.
„Víš, když...”
„Nevymlouvej se, měl by ses na ten zeměpis podívat!”
Podrobné statistiky
Web používá cookies. OK Info